Porady i odpowiedzi od Zespołu Scanye

Paweł Młodzianowski
Written by Paweł Młodzianowski

Obsługa wielu klientów jednocześnie

Ułatwiona praca z firmami dostarczającymi niewielkie liczby dokumentów


Ze względu na czas wymagany na oddzielne zeskanowanie faktur, dodanie ich do Scanye zazwyczaj warto wykorzystywać nasz program do obsługi firm dostarczających 20 dokumentów i więcej.

W wersji 13.0.0 postanowiliśmy to zmienić wprowadzając nową funkcję, dzięki której możecie zeskanować i dodać do programu faktury wielu klientów na raz a Scanye samo podzieli dokumenty pomiędzy klientów na wiele plików do importu.

Pozwoli to na pracę w Scanye nawet z najmniejszymi klientami.

Dodawanie faktur do Scanye

Faktury od wielu klientów jednocześnie możemy dodawać na różne sposoby, w zależności od tego jak są dostarczane. Przeczytaj więcej o formatach plików dodawanych do Scanye oraz sposobach ich dodawania.

Faktury przesyłane w formie elektronicznej

Jeśli klienci przesyłają Wam faktury emailem, dodają do lokalizacji sieciowej lub współdzielonego dysku (Google Drive, Dropbox, itp.), możecie zaznaczyć je wszystkie na raz i dodać do Scanye. Mogą być nawet ze sobą przemieszane, Scanye uporządkuje je we właściwej kolejności.

Faktury dostarczane w formie papierowej

W Polsce wciąż około 80% faktur jest w formie papierowej. W związku z tym, klienci często będą je również tak dostarczać. W takim przypadku możemy wszystkie faktury od drobnych klientów zeskanować na raz do jednego pliku

Oszczędzi nam to dużo czasu na skanowaniu każdego klienta oddzielnie.

Praca z wieloma klientami w Scanye

Po dodaniu faktur do Scanye, potwierdzamy je w ten sam sposób co zwykle. Jedyna różnica, jaką zauważymy, to brak blokady jednej ze stron transakcji (przy fakturach od wielu klientów może się zmieniać).

Po potwierdzeniu wszystkich faktur zauważymy oddzielne podsumowanie dla każdego z klientów oraz indywidualne przyciski do importu plików.

Pamiętaj, aby pobrać wszystkie pliki. W każdej chwili możesz też wrócić do podglądu i zmienić dane, jeśli zauważysz jakąś niezgodność.

Zaloguj się do Scanye i wypróbuj nową opcję lub Umów się na bezpłatną prezentację!

Categories: