Dodawanie faktur

Jak dodać faktury do Scanye?

Zacznij pracę na Scanye i dodaj plik z zeskanowanymi fakturami do aplikacji. Pliki możesz dodawać na dwa sposoby - skorzystaj z przycisku DODAJ PLIK lub przeciągnij swoje faktury z folderu i upuść bezpośrednio w programie.

Ile faktur na raz mogę dodać do Scanye?

Do Scanye można dodać jeden lub wiele plików na raz w najpopularniejszych formatach, nawet jeśli każdy plik zawiera kilka/kilkadziesiąt stron. Zazwyczaj zalecamy dodawanie od 10 do 50 dokumentów.


Dodawanie mniejszej liczby niż 10 faktur sprawia, że dodatkowe czynności związane z pracą z programem (skanowanie, pobranie pliku i import) stanowią dużą część pracy i negatywnie wpływa na produktywność.

Radzimy dodawać do 50 faktur, ponieważ:

  • 50 stron to standardowa pojemność podajnika w skanerze,

  • jest to również wygodna liczba dokumentów do potwierdzenia "za jednym zamachem",

  • większe sterty dokumentów często ważą powyżej 10MB i mogą powodować problemy z połączeniem lub zbyt długie oczekiwanie na wyniki.

Ze swojej strony pracujemy nad zwiększaniem przepustowości połączenia, aby nasi Użytkownicy czekali na swoje dokumenty jak najkrócej.Jakie pliki możesz dodać do scanye?

Do Scanye można dodawać pliki w najbardziej popularnych formatach:

  • PDF,

  • JPG,

  • PNG.

Zeskanowane faktury najczęściej zwracane są ze skanera w tych formatach. Zdecydowana większość faktur elektronicznych generowana jest w formacie PDF.

Dodawane pliki mogą zawierać jeden lub wiele dokumentów.