Wybór pakietu

Aby korzystać ze Scanye wybierasz abonament, który najbardziej odpowiada Twojej ilości faktur. Do wyboru masz pakiety krótko i długookresowe, a każdy z nich pozwala Ci nie tylko przetwarzać faktury i pracować na wielu komputerach jednocześnie ale i posiadać dostęp do archiwum faktur czy obsługiwać wszystkich swoich klientów na jednym koncie.

W ramach każdego pakietu masz dostęp do Panelu Klienta ułatwiającego zdalny obieg dokumentów między biurem rachunkowym, a klientem (dostęp oraz przesyłanie faktur).

Abonamenty krótkookresowe

Dla użytkowników, którzy chcą przetestować aplikację zanim w pełni zostanie wdrożona do ich biura stworzyliśmy pakiety miesięczne.Abonamenty długookresowe

Biura rachunkowe, które od samego początku naszej współpracy chcą w pełni wykorzystać potencjał aplikacji mogą wybrać pakiety roczne z płatnością z góry (z promocją dwóch miesięcy za darmo). Dzięki rocznemu okresowi rozliczeniowemu niewykorzystane faktury przechodzą na kolejny miesiąc.Co jeśli przekroczysz pakiet?

Wiemy, że zdarza się, że klienci czasami przynoszą faktury z całego kwartału i możesz wtedy potrzebować większego pakietu. Nie ważne jaki pakiet wybierzesz, zawsze możesz go przekroczyć. Pamiętaj, że wtedy za każdą nadprogramową fakturę zapłacisz 60 groszy. Jeśli chcesz zwiększyć lub zmniejszyć swój pakiet, daj nam znać na czacie, a pomożemy dobrać odpowiedni abonament!