instalacja oprogramowania

Brawo, pobrałaś już plik instalacyjny programu Brother iPrint&Scan, dzięki któremu jeszcze bardziej zoptymalizujesz proces przetwarzania faktur w swoim Biurze Rachunkowym. W tym artykule dowiesz się jak zainstalować go, krok po kroku!

  1. Gdy otworzysz pobrany plik rozpocznie się instalacja oprogramowania i dekompresja pobranego pliku.

2. Następnie otworzy się okno instalacyjne. Na początku wybieramy język oprogramowania i akceptujemy umowę licencyjną Brothera.

3. Kolejnym krokiem jest wybranie Typu połączenia, który określa w jaki sposób skaner będzie podłączony do komputera podczas instalacji i później, już podczas skanowania. Skaner ADS-2400N oferuj dwie możliwości:

  • skaner jest podłączony do routera -> przewodowe połączenie sieciowe (Ethernet),

  • skaner jest podłączony do komputera -> połączenie lokalne (USB).

4. Po wybraniu odpowiedniego typu połączenia i zsynchronizowania programu ze skanerem pojawi się okno weryfikacji połączenia.

5. Po prostu wybierz Twój skaner i kliknij dalej, a następnie przejdź do instalacji oprogramowania.

Następnie wybierz Typ instalacji i poczekaj aż instalacja się zakończy, nie powinno to potrwać dłużej niż kilka minut. Gdy pojawi się okno takie jak na zrzucie ekranu poniżej oznacza to, że oprogramowanie zostało zainstalowane, a Ty możesz zapoznać się z Podręcznikami użytkownika lub przejść do konfiguracji skanera.